Slide background

Oprawa muzyczna różnych uroczystości

Oprawa muzyczna to bardzo ważny element każdej uroczystości. Od wielu lat specjalizujemy się w organizowaniu opraw muzycznych ważnych imprez rodzinnych i biznesowych. Spełniamy muzyczne marzenia nowożeńców, solenizantów czy dostojnych jubilatów. Piękna, odpowiednio dobrana „muzyka z klasą”, na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników uroczystości. Program dobieramy stosownie do specyfiki miejsca i warunków akustycznych.

Przygotujemy dla Państwa niezapomnianą oprawę muzyczną uroczystości: ślubu i wesela, imprezy rodzinnej, bankietu, pogrzebu, urodzin i wernisażu. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji różnorodnych imprez, zapewniamy nie tylko oprawę muzyczną, ale również oświetlenie i nagłośnienie. Dla nas każdy klient jest ważny.

Nasza  oferta przeznaczona jest dla osób prywatnych i firm – poszukujących profesjonalnej oprawy muzycznej i technicznej imprezy.

Zapraszam Państwa do skorzystania z naszych usług. Na odwiedzanej stronie www znajdą Państwo próbki granej przez nas muzyki w ofercie ślubnej i rozrywkowej oraz wideo z naszych występów. Zadzwoń lub napisz, a przedstawimy Ci odpowiednią ofertę.

Centrum „Positive Energy” współpracuje z wieloma artystami i zespołami m.in z zespołem Semper Cantantes. Organizujemy również koncerty podczas imprez plenerowych.

Zespół Semper Cantantes

Posłuchaj jak gramy

Oferta kontertów akustycznych

1. C’est la vie – Duet – akordeon i gitara klasyczna, który prowadzi działalność koncertową od roku 2009. Duet tworzą dwaj muzycy: Robert Furs – akordeonista, absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy oraz Leszek Mazur – gitarzysta klasyczny laureat wielu konkursów gitarowych. Repertuar zespołu w głównej mierze opiera się o akordeonową muzykę francuską musette.

2. Tangorama – Duet – skrzypce Dorota Sulich i akordeon Robert Furs wykonuje tanga argentyńskie, czardasze, muzyka klasyczna  w ciekawych aranżacjach.

3. De Javu – Trio – Agnieszka Doering – wokal, Konrad Ingielewicz – gitara klasyczna, Robert Furs – akordeon i piano. Zespół wykonuje popularną muzykę francuską. Utwory takich wykonawców jak: Joe Dassin, Edith Piaf, Charles Aznavour, Dalia,Jacques Brel, Yves Montand, Mirelle Mathieu, Alizee i wielu innych.

4. El Jazz – Duet – wokal – Agnieszka Doering i Fortepian Robert Furs w programie znane standardy jazzowe i polska muzyka artystyczna we własnych opracowaniach,

5. Folk Trio – Agnieszka Doering – wokal, Dorota Sulich – skrzypce, Robert Furs – akordeon. Polska muzyka ludowa, popularna i biesiadna wykonywana na instrumentach akustycznych w połączeniu z wokalem.

6. Single Accordion – Solowe koncerty akordeonowe.

Repertuar opaty na znanej literaturze akordeonowej:

– Jazz – Richard Galaino

– Muzyka klasyczna

– Tanga argentyńskie

– Muzyka rosyjska

– Walce francuska musette

OFERTA

– recitale

– koncerty

– wieczory z muzyką restauracji

– muzyczna oprawa wernisaży sztuki i imprez artystycznych

– imprezy tematyczne

– uświetnienie degustacji win

– występ duetu podczas uroczystości rodzinnych i spotkań biznesowych

© Copyright 2016 - POSITIVE ENERGY

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress